X
Infolinia
Aktualności

Możliwość testowania wersji beta oprogramowania na platformie Android

Chcielibyśmy udostępnić doświadczonym użytkownikom naszego systemu możliwość testowania wersji beta, w której umieszczamy najnowsze poprawki aplikacji Exta Life w wersji Android.

Jako testerzy nieopublikowanej wersji mogą Państwo korzystać z funkcji, których jeszcze nie udostępniliśmy do wersji finalnej. Nie możemy jednak zagwarantować, że pojawią się one w oficjalnej dystrybucji.

Uczestnicząc w beta testach, odgrywają Państwo ważną rolę w rozwoju systemu Exta Life. Dzięki udziałowi w programie testów i opiniom, które przekazują Państwo naszej firmie możemy sprawić, że system będzie jeszcze lepszy i stabilniejszy.

W jaki sposób dołączyć do testów? 

  1. Poprosić o członkostwo w wersji beta w sklepie Google Play: Wersja BETA
  2. Należy zaktualizować kontroler do wersji testowej. Aktualizacja jest dostępna w najnowszych wątku na forum w dziale: Android

Prosimy pamiętać, że wersje testowe mogą być niestabilne i powinny być wykorzystywane przez doświadczonych użytkowników. Może zdarzyć się sytuacja, że nie będziemy mogli udzielić wsparcia w przypadku ewentualnych problemów. Wersję testową instalują Państwo na własną odpowiedzialność.

Każda z wersji jaką opublikujemy w programie testów będzie miała osobny wątek. Prosimy, aby komentarze i wszelkie uwagi umieszczać w danym wątku. Każda z uwag dotycząca funkcjonalności/błędów/wyglądu zostanie szczegółowo przeanalizowana przez nasz zespół inżynierów.

W przypadku chęci zrezygnowania z testowania najnowszych aktualizacji w wersji BETA należy zrezygnować z udziału w beta testach na stronie aplikacji w Google Play a następnie pobrać najnowszą aktualizację kontrolera EFC-01 oraz odbiorników systemu Exta Life.

0