X
Infolinia
Forum

WAŻNE INFORMACJE:
Klauzula informacyjna na temat prywatności
Regulamin forum

Poszukujesz pomocy w konfiguracji urządzeń? Odwiedź i subskrybuj nasz kanał na YouTube
Musisz się zalogować, aby tworzyć posty i tematy.

nowe produkty

12

Ciekawi mnie jakie są dalsze plany rozwoju tego systemu. Brakuje kilku urządzeń, które mogłyby zachęcać do zbudowania całej instalacji w oparciu o ten system jak np. sterowniki LED, szersza gama czujników (jak choćby tych dostępnych dla systemu FREE jak natężenia oświetlenia, zalania, kontaktron, ale też gazu, dymu, czadu). Myślę, że byłaby to ciekawa propozycja na rynku. Podejrzewam, że wystarczyłoby tylko nawiązać współpracę z firmą która już tego typu urządzenia produkuje i doposażyć w interfejs komunikacyjny...

Dobry wieczór,

Stale pracujemy nad ulepszeniem systemu Exta Life i mamy w planach wprowadzenie nowych urządzeń. O wszystkich nowościach na bieżąco informujemy na naszych kanałach social media.

Pozdrawiamy,

Do kompletu dodałbym czujki ruchu którymi można by sterować np światła w ciągach komunikacyjnych czy sterowniki bram garażowych które pokazywały by stan zamknięcia bramy a także sprzężenie tego z jakimś wideodomofonem 😉

Cytat extalife data 22 stycznia 2019, 17:49

Dobry wieczór,

Stale pracujemy nad ulepszeniem systemu Exta Life i mamy w planach wprowadzenie nowych urządzeń. O wszystkich nowościach na bieżąco informujemy na naszych kanałach social media.

Pozdrawiamy,

Jestem ciekaw na ile to prawda, a na ile marketingowe obietnice bez pokrycia. Póki co poszedłem w to rozwiązanie w zakresie sterowania rolet, choć brakuje sterowanie od natężenia światła. Kupiłem też jeden sterownik LED z systemu FREE do testów, aczkolwiek z uwagi na brak informacji zwrotnej słabo to widzę przy próbie opanowania kilku obwodów

Cytat termistor data 23 stycznia 2019, 00:02

Dobry wieczór,

Pozdrawiamy,

Jestem ciekaw na ile to prawda, a na ile marketingowe obietnice bez pokrycia. Póki co poszedłem w to rozwiązanie w zakresie sterowania rolet, choć brakuje sterowanie od natężenia światła. Kupiłem też jeden sterownik LED z systemu FREE do testów, aczkolwiek z uwagi na brak informacji zwrotnej słabo to widzę przy próbie opanowania kilku obwodów

Dzień dobry,

Proponujemy zastosować sterownik RDP-21, jako urządzenie, które umożliwi sterowanie natężeniem oświetlenia.

Pozdrawiamy,

Cytat extalife data 23 stycznia 2019, 08:47

Dobry wieczór,

Pozdrawiamy,

Dzień dobry,

Proponujemy zastosować sterownik RDP-21, jako urządzenie, które umożliwi sterowanie natężeniem oświetlenia.

Pozdrawiamy,

Ciekawy pomysł, tylko czy RDP-21 steruje urządzeniem 12V DC?? Nie wydaje mi się...

Poszukujesz pomocy w konfiguracji urządzeń? Odwiedź i subskrybuj nasz kanał na YouTube
Cytat termistor data 23 stycznia 2019, 09:40
Cytat extalife data 23 stycznia 2019, 08:47

Dobry wieczór,

Pozdrawiamy,

Dzień dobry,

Pozdrawiamy,

Ciekawy pomysł, tylko czy RDP-21 steruje urządzeniem 12V DC?? Nie wydaje mi się...

Niestety nie ma takiej możliwości, tylko 230V AC.

Co do sugesti czego brakuje.

Nr1. Mi brakuje możliwości ustawienia chociażby czasówki działającej w pętli np. 15minut wyłączony 1 minute włączony i tak w koło.

Nr2. Rop-22 możliwość ustawienia że jeśli kanał 1 jest włączony to nie da się załączyć kanału 2 i na odwrót.

Nr3. Czujników otwarcia okien drzwi z możliwością podłączenia zewnętrznego kontaktronu.

Nr4. Czujników ruchu, dymu, gazu, czadu, zalania.

Nr5. Wideodomofonu

Jest dużo drobnostek w programie które można by zmienić i było by dużo lepiej : uruchomienie funkcji backup, zrobić w końcu możliwość zamieniania miejscami porządkowania scen ,funkcji czasowych logicznych. W funkcji logicznej przydało by się choć trochę je rozbudować chociaż tak by np do załączania grzałki w zależności od temperatury nie trzeba było robić 2 funkcji logicznych i 2 scen. Wystarczy jedna Funkcja Jeśli temp => 20 wyłącz grzanie jeśli mniejsza o histerezę załącz i tyle. i nie tylko scenę ale konkretne urządzenie. Mam dużo pomysłów. Pozdrawiam

Cytat wswsws data 5 kwietnia 2019, 23:14

Co do sugesti czego brakuje.

Nr1. Mi brakuje możliwości ustawienia chociażby czasówki działającej w pętli np. 15minut wyłączony 1 minute włączony i tak w koło.

Nr2. Rop-22 możliwość ustawienia że jeśli kanał 1 jest włączony to nie da się załączyć kanału 2 i na odwrót.

Nr3. Czujników otwarcia okien drzwi z możliwością podłączenia zewnętrznego kontaktronu.

Nr4. Czujników ruchu, dymu, gazu, czadu, zalania.

Nr5. Wideodomofonu

Jest dużo drobnostek w programie które można by zmienić i było by dużo lepiej : uruchomienie funkcji backup, zrobić w końcu możliwość zamieniania miejscami porządkowania scen ,funkcji czasowych logicznych. W funkcji logicznej przydało by się choć trochę je rozbudować chociaż tak by np do załączania grzałki w zależności od temperatury nie trzeba było robić 2 funkcji logicznych i 2 scen. Wystarczy jedna Funkcja Jeśli temp => 20 wyłącz grzanie jeśli mniejsza o histerezę załącz i tyle. i nie tylko scenę ale konkretne urządzenie. Mam dużo pomysłów. Pozdrawiam

Bardzo dziękujemy za przekazanie tych sugestii. Pomysły są jak najbardziej ciekawe i myślimy, że w przyszłości będziemy mogli je w części zrealizować.

Propozycja nowego modułu: kilkukanałowy moduł z wejściami napięciowymi (przetworniki A/C) pozwalający podłączać dowolne czujniki napięciowe / analogowe do systemu. Oczywiście konfigurowalny przez aplikację (kalibracja poziomów) na wzór RCT-21.

12

0