X
Infolinia
Forum

WAŻNE INFORMACJE:
Klauzula informacyjna na temat prywatności
Regulamin forum

Poszukujesz pomocy w konfiguracji urządzeń? Odwiedź i subskrybuj nasz kanał na YouTube
Musisz się zalogować, aby tworzyć posty i tematy.

Aktualizacja urządzenia RGT-01 wersja 1.0.185

Informujemy, że opublikowaliśmy aktualizację dla głowicy termostatycznej RGT-01.

Zmiany dotyczące paczki plików z dnia 17.04.2019:

RGT-01:

• dodano godziny w oknie edycji harmonogramu z poziomu głowicy RGT-01

Reszta aktualizacji bez zmiany.

Paczka plików aktualizacji: POBIERZ

Sposób aktualizacji odbiorników: POBIERZ

Informacyjnie, wersja softu 1.0.185 i u mnie dzisiaj jedna z głowic się zawiesiła. Zgodnie z harmonogramem o godzinie 18:00 powinna podnieść temperaturę z 20 do 22 niestety tego nie zrobiła. Co ciekawe na samej głowicy zegar wskazywał prawidłową godzinę, temperatura zadana niby 22, ale zmierzona 20. W aplikacji natomiast wyglądało jakby się w ogóle nie przełączyła na wyższą temperaturę czyli zadana 20, zmierzona 20 i zawór zamknięty w 100%. Po resecie przez wyciągnięcie baterii wszystko wróciło do normy, przynajmniej na razie.

Niestety dzisiaj sytuacja się powtórzyła. Proszę przeanalizować i poprawić błąd, poniżej na zdjęciach przedstawiam jak to wygląda.

Dodane pliki:
  • Aby przesyłać pliki musisz się zalogować.

Czy coś się dziej w temacie? Bo dzisiaj z sypialni zrobiła się kostnica... pomaga tylko wyciągnięcie baterii.

Co ciekawe mam dwie głowice i tylko z tą jedną jest problem.

Patrząc na ostatnią aktywność Zamela na forum, to chyba jeszcze nic się w temacie nie dzieje. Czyli zostaje ci to: "W przypadku problemów prosimy o kontakt telefoniczny z działem technicznym naszej firmy:" 😉

Panowie zróbcie coś z tym softem bo to już przestaje być śmieszne. Głowica notorycznie się zawiesza, teraz to już codziennie!

Poszukujesz pomocy w konfiguracji urządzeń? Odwiedź i subskrybuj nasz kanał na YouTube

0