X
Infolinia
Forum

WAŻNE INFORMACJE:
Klauzula informacyjna na temat prywatności
Regulamin forum

Poszukujesz pomocy w konfiguracji urządzeń? Odwiedź i subskrybuj nasz kanał na YouTube
Musisz się zalogować, aby tworzyć posty i tematy.

Aktualizacja systemu Exta Life v1.3.1

Informujemy, że w dziale do pobrania udostępniliśmy nową aktualizację do urządzeń systemu Exta Life.

Poprawki i modyfikacje w wersji v1.3.1 z dnia 17.01.2019:

• poprawiono błąd związany z brakiem "wyszarzania" odbiorników
    będących poza zasięgiem.

W jaki sposób wykonać aktualizację?

Aktualizacja oprogramowania w kontrolerze Exta Life

Aktualizacja oprogramowania w odbiornikach Exta Life

Pozwolę sobie na małą uwagę, świetnie że często aktualizujecie soft jednak ze względu na fakt iż system jest dość wybredny to np z 5 pendrive tylko 1 u mnie działa z kontrolerem. Dlatego sugeruje dopracować aktualizację kontrolera w sposób zdalny, ponieważ obecny jest naprawdę uciążliwy zwłaszcza gdy np. nie zechcę zaktualizować kontrolera to i tak będę bombardowany komunikatem w aplikacji blokującej mi przez kilka sekund dostęp do aplikacji. Trochę to irytuje....

Cytat Boobikos data 22 stycznia 2019, 20:59

Pozwolę sobie na małą uwagę, świetnie że często aktualizujecie soft jednak ze względu na fakt iż system jest dość wybredny to np z 5 pendrive tylko 1 u mnie działa z kontrolerem. Dlatego sugeruje dopracować aktualizację kontrolera w sposób zdalny, ponieważ obecny jest naprawdę uciążliwy zwłaszcza gdy np. nie zechcę zaktualizować kontrolera to i tak będę bombardowany komunikatem w aplikacji blokującej mi przez kilka sekund dostęp do aplikacji. Trochę to irytuje....

Dzień dobry,

Niestety w tym momencie jest tylko możliwa aktualizacja przez użycie pendrive o szybkości nie większej niż USB 2.0 (z USB 3.0 mogą wystąpić problemy). Usługę zdalnej aktualizacji chcielibyśmy wprowadzić jak najszybciej, prace nad tym trwają.

Pozdrawiamy,

0