X
Infolinia
Kontakt

Dane kontaktowe

ZAMEL sp. z o.o.
u. Zielona 27
43-200 Pszczyna
NIP: 638-000-06-69
REGON: 003495338
VAT ID NO. PL6380000669
ING O/Pszczyna: 47 1050 1315 1000 0001 0144 6367
KRS: 0000384737 Wydz. VIII Gospodarczy KRS
Sądu Rejonowego w Katowicach
Kapitał zakładowy: 758 000,00 PLN

zadzwoń do naszych doradców

Rafał Gojny

Wsparcie techniczne

+48 (32) 210 46 65 wew.347

od 6.00 do 16.00

rafal.gojny@zamel.pl
Michał Tyc

Wsparcie techniczne

+48 (32) 210 46 65 wew.359

od 6.00 do 14.00

michal.tyc@zamel.pl
Rafał Gryska

Wsparcie techniczne / Szkolenia

+48 661 300 519

do 7.00 do 16.00

rafal.gryska@zamel.pl
Maciej Dwojak

Wsparcie techniczne

+48 (32) 210 46 65 wew.364

od 8.00 do 16.00

maciej.dwojak@zamel.pl
Dariusz Gancarczyk

Wsparcie techniczne

+48 (32) 210 46 65 wew.347

od 6.00 do 16.00

dariusz.gancarczyk@zamel.pl
Daniel Baron

Wsparcie techniczne

+48 (32) 210 46 65 wew.338

od 8.00 do 16.00

daniel.baron@zamel.pl

kierownik produktu

Łukasz Roj

Product Manager

+48 (32) 210 46 65 wew.218

od 7.00 do 15.00

lukasz.roj@zamel.pl

przedstawiciele regionalni

Region: Zachód

Marcin Bartkowiak, Przedstawiciel Handlowy

+48 605 336 119
marcin.bartowiak@zamel.pl
Region: Śląsk

Adam Sznurawa, Przedstawiciel Handlowy

+48 605 336 121
adam.sznurawa@zamel.pl
Region: Wschód i Małopolska

Łukasz Kołodziej, Przedstawiciel Handlowy

+48 605 336 122
lukasz.kolodziej@zamel.pl
Region: Północ

Marek Zieniewicz, Przedstawiciel Handlowy

+48 605 336 120
marek.zieniewicz@zamel.pl
Region: Centrum i Północny Wschód

Robert Chaliński, Przedstawiciel Handlowy

+48 601 552 406
robert.chalinski@zamel.pl
Region: Dolny Śląsk

Piotr Mucha, Przedstawiciel Handlowy

+48 605 336 117
piotr.mucha@zamel.pl
Region: Pomorze

Tomasz Pogorzelski, Przedstawiciel Handlowy

+48 661 300 517
tomasz.pogorzelski@zamel.pl