X
Infolinia
FAQ
Czym różni się system exta life od systemu exta free?rozwiń
System exta life to nowa jakość sterowania instalacją domową. Dzięki dwukierunkowej transmisji danych możliwe jest śledzenie aktualnego stanu instalacji. System exta free nie udostępnia tych informacji. Kontroler EFC-01 (w odróżnieniu do EFC-02) pozwala na zdalną kontrolę instalacji poprzez łącze z dynamicznym adresem IP (poprzez DDNS). Update oprogramowania odbiorników, a także możliwość zdalnej konfiguracji odbiorników to niewątpliwa wygoda. Nie trzeba już ręcznie (jak było to w exta free) ustawiać trybu pracy odbiornika. Każdy odbiornik zgłasza się automatycznie w aplikacji. W systemie exta free należy dodać każdy element ręcznie.
Czy kontroler EFC-01 współpracuje z urządzeniami systemu exta free?rozwiń
Kontroler EFC-01 został wyposażony w dwie, niezależne radiolinie. Umożliwia to współpracę z systemem exta free. Do poprawnej pracy wymagana jest aktualizacja oprogramowania. Szczegóły  wymiany przekażą Doradcy Techniczni. Nowe oprogramowanie dostępne będzie pod koniec 2017 roku.
Skąd należy pobrać aplikację exta life?rozwiń
Aplikację exta life na system Android można pobrać bezpośrednio ze zakładki do pobrania lub poprzez sklep Google Play. Aplikacja wymaga wersji Androida 4.1 lub wyższej. W przypadku jakichkolwiek problemów z aplikacją prosimy o kontakt z działem technicznym pod adresem: michal.tyc@zamel.pl .